JARNÍ CENA / SPRING PRIZE
Praskačka 15. 5. 2004
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Běh č. |
1 |
Jarní cena | ||
Whippet - mladí - mix - 1. rozběh | ||||
Poz. | Box | Jméno | Čas | Tra |
1. | 4 | Aura Black Arrows | 20.38 | |
2. | 6 | Helléne Ayort Back | 21.97 | |
3. | 2 | Gamma Ayort Back | 22.24 | 300 |
4. | 3 | m | ||
5. | 5 | |||
6. | 1 |
Běh č. |
2 |
Jarní cena | ||
Whippet - feny - 1. semifinále | ||||
Poz. | Box | Jméno | Čas | Tra |
1. | 3 | Twiggi Invictus | 20.48 | |
2. | 1 | Európa Ayort Back | 20.68 | |
3. | 6 | Fleet Fellows Glendara | 21.19 | 300 |
4. | 4 | Butterfly Blue North | 21.27 | m |
5. | 2 | |||
6. | 5 |
Běh č. | 3 | Jarní cena | ||
Whippet - psi - 2. semifinále | ||||
Poz. | Box | Jméno | Čas | Tra |
1. | 2 | Bromios Filuta | 20.68 | |
2. | 6 | Tarik El Schiras | 21.14 | |
3. | 4 | Eumaios Ayort Back | 21.18 | 300 |
4. | 3 | Blackshadow Blue North | 21.43 | m |
5. | 1 | |||
6. | 5 |
Běh č. | 4 | Jarní cena | ||
Whippet - psi - 3. semifinále | ||||
Poz. | Box | Jméno | Čas | Tra |
1. | 4 | Old Road's Ceasar | 20.53 | |
2. | 1 | Armani Blue North | 21.71 | |
3. | 6 | Beauty of Champs Runners | 21.78 | 300 |
4. | 3 | Hilton Supersonic | 22.11 | m |
5. | 2 | |||
6. | 5 |
Běh č. | 5 | Veteran Prox | ||
Greyhound - mix | ||||
Poz. | Box | Jméno | Čas | Tra |
1. | 4 | Alien Trail Jumping Jet | 19.49 | |
2. | 6 | Aerial Dream Hippolit Star | 19.67 | |
3. | 1 | Afford Lickety Jumping Jet | 19.85 | 300 |
4. | 3 | All Living Jumping Jet | 20.01 | m |
5. | 2 | |||
6. | 5 |
Běh č. | 6 | Juvenile Sprint | ||
Greyhound - mix | ||||
Poz. | Box | Jméno | Čas | Tra |
1. | 4 | Ato Boldon Grefina | 18.25 | |
2. | 2 | Artur Grefina | 18.31 | |
3. | 6 | Abigail Grefina | 18.82 | 300 |
4. | 1 | m | ||
5. | 3 | |||
6. | 5 |
Běh č. | 7 | National Sprint | ||
Greyhound - mix | ||||
Poz. | Box | Jméno | Čas | Tra |
1. | 1 | Elbony Dancer | 18.47 | |
2. | 6 | Ballet Dancer Hippolit Star | 18.52 | |
3. | 3 | Icy Far-Seeing Argument | 19.18 | 300 |
4. | 4 | Aldo z Měňan | 19.30 | m |
5. | 2 | |||
6. | 5 |
Běh č. | 8 | Spring Classic | ||
Greyhound - mix | ||||
Poz. | Box | Jméno | Čas | Tra |
1. | 6 | Archibald Eridanus Star | 33.73 | |
2. | 4 | Hardy Filemino | 33.84 | |
3. | 1 | Black-Jack Jumping Jet | 35.92 | 525 |
4. | 3 | ILL-Boding Argument - nestartoval | m | |
5. | 5 | |||
6. | 2 |
Běh č. | 9 | Jarní cena | ||
Greyhound - mix | ||||
Poz. | Box | Jméno | Čas | Tra |
1. | 3 | Andy z Měňan | 33.88 | |
2. | 4 | Allen Johnson Grefina | 34.17 | |
3. | 1 | Kengyelfuto Karcsu, PL | 34.20 | 525 |
4. | 6 | Armagedon Hippolit Star |
34.56 |
m |
5. | 5 | |||
6. | 2 |
|
Běh č. | 10 | Jarní cena | ||
Whippet - mladí - finále | ||||
Poz. | Box | Jméno | Čas | Tra |
1. | 4 | Aura Black Arrows | 20.52 | |
2. | 6 | Helléne Ayort Back | 22.47 | |
3. | 2 | Gamma Ayort Back | 22.57 | 300 |
4. | 5 | m | ||
5. | 3 | |||
6. | 1 |
|
Běh č. | 11 | Jarní cena | ||
Whippet - mix- consolation | ||||
Poz. | Box | Jméno | Čas | Tra |
1. | 1 | Eumaios Ayort Back | 21.02 | |
2. | 6 | Blackshadow Blue North | 21.41 | |
3. | 2 | Fleet Fellows Glendara | 21.46 | 300 |
4. | 4 | Butterfly Blue North |
21.49 |
m |
5. | 3 | Beauty of Champs Runners |
21.55 |
|
6. | 5 | Hilton Supersonic |
22.09 |
Běh č. | 12 | Jarní cena | ||
Whippet - mix- finále | ||||
Poz. | Box | Jméno | Čas | Tra |
1. | 6 | Old Road's Ceasar | 20.21 | |
2. | 3 | Twigi Invictus | 21.05 | |
3. | 1 | Európa Ayort Back | 21.18 | 300 |
4. | 2 | Tarik El Schiras |
21.21 |
m |
5. | 5 | Bromios Filuta | 21,22 | |
6. | 4 | Armani Blue North - diskvalifikován |
|